Dla najmłodszych

Dbamy o najmłodszych 

 

Prawidłowa higiena jamy ustnej od najmłodszych lat ma ogromne znaczenie.

Nasza klinika jest w pełni dostosowana do potrzeb dzieci, a pozytywne nastawienie i uśmiechy na twarzach personelu z pewnością pomogą przełamać lęk przed stomatologiem.

 

Dlaczego warto?

Dziecko będzie czuć się bezpiecznie i komfortowo
Odpowiednie podejście do najmłodszych i ich zaufanie do lekarza to proces, przy którym nie działamy instynktownie. Właściwego zachowania podczas leczenia dzieci regularnie uczymy się na specjalistycznych kursach.
 
Wiedza o zębach swojego dziecka
Przywiązujemy ogromną wagę do diagnostyki. Na miejscu wykonujemy badanie RTG, dzięki czemu dokładnie poznamy stan uzębienia. Trafna diagnoza przekłada się na szybsze i skuteczniejsze leczenie.
 
Wszystkie zabiegi są całkowicie bezbolesne
Zwracamy szczególną uwagę na to, by dziecko na każdym etapie leczenia czuło się całkowicie bezpiecznie i komfortowo. Sprawimy, że wizyta u stomatologa zamieni się w przyjemną zabawę.
 
Dziecko zostanie objęte kompleksową opieką
Na pierwszej wizycie, po ocenie zdrowia jamy ustnej, przygotujemy dedykowany program wizyt kontrolnych dla każdego dziecka. Pokażemy również, jak najlepiej zadbać o zęby na co dzień. Dzięki temu, najmłodsi pacjenci przez całe dzieciństwo będą cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!


Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.X